top of page

POZNAJ NAS BLIŻEJ

Lidia Drobniak

Założycielka Przestrzeni, fizjoterapeutka, terapeuta holistyczny

Jestem absolwentką studiów magisterskich na kierunku fizjoterapia i kosmetologia na CMUJ i AWF w Krakowie. Jednak dopiero zgłębiając wiedzę z zakresu dietetyki i rozpoczynając studia z medycyny funkcjonalnej poczułam, że moja praca z drugim człowiekiem nabrała głębszego wymiaru. Dzięki temu mogę w pełni holistycznie spojrzeć na dany problem i poprowadzić terapie szytą na miarę. 

Doświadczenie nabywałam w Polsce, Anglii, Irlandii i Holandii, mając przyjemność pracować i uczyć się od wspaniałych specjalistów. 

Prywatnie jestem miłośniczką nauki, dobrej kawy, zachodów słońca i podróży. 

dodatkowe (mały rozmiar)-2.jpg
Karolina zdjecie.JPEG

Karolina Tkacz
Masażystka, refleksolog

Utalentowana, sympatyczna, uśmiechnięta, pełna pasji i motywacji do rozwoju.

Tak pisze o sobie :

"Masażu uczyłam się w Krakowskim studium na kierunku technik masażysta, tam mogłam zgłębić wiedzę na temat masaży klasycznych i leczniczych, oraz anatomii ludzkiego ciała.

Pracując jako terapeuta wiedziałam, że człowieka należy traktować holistycznie, dlatego zaczęłam poszukiwania dodatkowych szkoleń i kursów aby jak najlepiej pomóc drugiej osobie. Tak trafiłam na szereg dodatkowych terapii takich jak Refleksologia w Polskim Instytucie Refleksologii, masaże twarzy i ich niesamowite działanie, czy masaże hawajskie.

W mojej praktyce zawodowej staram się nieustannie zdobywać nową wiedzę, bo pracę traktuje również jako pasje.

Wolny czas lubię spędzać aktywnie na wyprawach w góry czy podróżach, ale też na odpoczynku przy książce.

~~~~~~~•~~~~~~~

Do Karoliny możecie umawiać się na refleksologię terapeutyczną, masaż leczniczy, relaksacyjny, Lomi Lomi, Kobido i masaż transbukalny z programem liftingu powiek i czoła wg dr Dr Sergey'a Schurevich'a

Ganna Poddubtseva

Kosmetolog, terapeutka estetyczna

Jestem dyplomowaną specjalistką z wieloletnim doświadczeniem w zawodzie.
Absolwentka studiów kosmetologicznych w Krakowie specjalizacja : „ Kosmetologia Nauk Medycznych, Nauk o Zdrowiu oraz Nauk Kultury Fizycznej „ 

Terapia manualna twarzy jest moją pasją, którą chętnie rozwijam i doskonalę, skupia się głównie na odmładzaniu tkanek w sposób naturalny na wszystkich poziomach.

Jako Kosmetolog lubię połączenie naturalnych składników z substancjami aktywnymi rozprowadzany na skórze przy masażu produkt jeszcze lepiej ją odżywi, ukoi i ujędrni. 

Sukcesem jest dla mnie uśmiech zadowolonej klientki ze słowami „ Już nie mogę się doczekać kolejnej wizyty…”

38654516-fa8b-4fd6-89c7-c12085955ca1.JPG

CIĄGLE PODNOSIMY KWALIFIKACJE

bottom of page