top of page

POZNAJ NAS BLIŻEJ

Lidia Drobniak

Założycielka Przestrzeni, fizjoterapeutka, terapeuta holistyczny

Jestem absolwentką studiów magisterskich na kierunku fizjoterapia i kosmetologia na CMUJ i AWF w Krakowie. Jednak dopiero zgłębiając wiedzę z zakresu dietetyki i rozpoczynając studia z medycyny funkcjonalnej poczułam, że moja praca z drugim człowiekiem nabrała głębszego wymiaru. Dzięki temu mogę w pełni holistycznie spojrzeć na dany problem i poprowadzić terapie szytą na miarę. 

Doświadczenie nabywałam w Polsce, Anglii, Irlandii i Holandii, mając przyjemność pracować i uczyć się od wspaniałych specjalistów. 

Prywatnie jestem miłośniczką nauki, dobrej kawy, zachodów słońca i podróży. 

IMG_6761.JPG
IMG_9624.JPG

Karolina Tkacz
Masażystka, refleksolog

Utalentowana, sympatyczna, uśmiechnięta, pełna pasji i motywacji do rozwoju.

Tak pisze o sobie :

"Masażu uczyłam się w Krakowskim studium na kierunku technik masażysta, tam mogłam zgłębić wiedzę na temat masaży klasycznych i leczniczych, oraz anatomii ludzkiego ciała.

Pracując jako terapeuta wiedziałam, że człowieka należy traktować holistycznie, dlatego zaczęłam poszukiwania dodatkowych szkoleń i kursów aby jak najlepiej pomóc drugiej osobie. Tak trafiłam na szereg dodatkowych terapii takich jak Refleksologia w Polskim Instytucie Refleksologii, masaże twarzy i ich niesamowite działanie, czy masaże hawajskie.

W mojej praktyce zawodowej staram się nieustannie zdobywać nową wiedzę, bo pracę traktuje również jako pasje.

Wolny czas lubię spędzać aktywnie na wyprawach w góry czy podróżach, ale też na odpoczynku przy książce.

~~~~~~~•~~~~~~~

Do Karoliny możecie umawiać się na refleksologię terapeutyczną, masaż leczniczy, relaksacyjny, Lomi Lomi, japoński cosmolifting, Kobido i masaż transbukalny z programem liftingu powiek i czoła wg dr Dr Sergey'a Schurevich'a oraz terapię manualną twarzy ZOGĘ 

Ganna Poddubtseva

Kosmetolog, terapeutka estetyczna

Jestem dyplomowaną specjalistką z wieloletnim doświadczeniem w zawodzie.
Absolwentka studiów kosmetologicznych w Krakowie specjalizacja : „ Kosmetologia Nauk Medycznych, Nauk o Zdrowiu oraz Nauk Kultury Fizycznej „ 

Terapia manualna twarzy jest moją pasją, którą chętnie rozwijam i doskonalę, skupia się głównie na odmładzaniu tkanek w sposób naturalny na wszystkich poziomach.

Jako Kosmetolog lubię połączenie naturalnych składników z substancjami aktywnymi rozprowadzany na skórze przy masażu produkt jeszcze lepiej ją odżywi, ukoi i ujędrni. 

Sukcesem jest dla mnie uśmiech zadowolonej klientki ze słowami „ Już nie mogę się doczekać kolejnej wizyty…”

IMG_9679.JPG
magda c .jpeg

MAGDALENA CIESIELSKA
Dietetyk kliniczny, Terapeuta medycyny funkcjonalnej

Jeśli szukasz kompleksowego podejścia do swojego zdrowia to tutaj jest to miejsce dla Ciebie!! Każda konsultacja z moim udziałem to połączenie nie tylko wiedzy z zakresu dietetyki klinicznej i medycyny funkcjonalnej, ale przede wszystkim umiejętności z dziedzin takich jak neurobiologia, neurocoaching,psychofizjologia, psychobiologia, psychodietetyka i epigenetyka.
Moim celem jest transformacja nie tylko Twojego ciała, ale przede wszystkim umysłu🧠💓 i na tym obecnie najbardziej się skupiam! 👨‍⚕️ W pracy z pacjentem opieram się na moich autorskich programach zdrowienia. Moje podejście polega dodatkowo na wprowadzeniu procesów szybkiej zmiany ograniczających przekonań na te, które wspierają nas na drodze do zdrowia, równowagi i wewnętrzej harmonii. 🔬

Wykorzystuję odpowiednie metody oraz techniki, opracowane przez wybitnych naukowców, lekarzy, psychologów i biologów. Zastosowane rozwiązania mogą natychmiastowo lub w bardzo krótkim czasie, całkowicie odmienić Twoje życie na takie, jakie zawsze pragnęłaś/pragnąłeś.

CIĄGLE PODNOSIMY KWALIFIKACJE

bottom of page